AIKO-A440-MAH54Db (IEC 61215-2021)
440W · 22.5% · Mono PERC
AIKO-A440-MAH54Dw (IEC 61215-2021)
440W · 22.5% · Mono PERC
AIKO-A440-MAH54Mb (IEC 61215-2021)
440W · 22.5% · Mono PERC
AIKO-A445-MAH54Db (IEC 61215-2021)
445W · 22.8% · Mono PERC
AIKO-A445-MAH54Dw (IEC 61215-2021)
445W · 22.8% · Mono PERC